معــرفی شــرکت

کارخانه آب معدنی ویوانت با بهره مندی از خط تولید پر سرعت و ماشین آلات فوق پیشرفته و تمام اتوماتیک ساخت کشور فرانسه يكي از کارخانه های بزرگ توليد كننده آب معدني طبيعيست که در سال 1388 راه اندازي گرديده است. منبع تامين كننده آب معدني ويوانت از چشمه آيريداغ واقع در فراز رشته کوه های زاگرس با ارتفاع 2220 متر از سطح دریا بوده که به دلیل دور بودن از زمین های زراعی و باغات و فاضلاب های انسانی دارای آبی سالم و گوارا، با نیترات و نیتریت بسیار کم می باشد. ظرفيت توليد معادل 25200 بطري در ساعت و همچنین 12000 ليوان يكبار مصرف 240 سی سی و 140 سی سی در هر ساعت است. در حال حاضر آب معدني ویوانت در سه سايز بطری 1500 سي سي،500 سي سي و 330 سي سي و دو سایز لیوانی 240 سی سی و 140 سی سی ارائه می گردد. شایان ذکر است شرکت نوشازاگرس با نام تجاری ویوانت به برخی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عمان و قطر و بعضی از کشورهای شرق آسیا از قبیل مالزی و سنگاپور صادرات داشته و در داخل کشور نیز 21 استان و 84 شهرستان را بوسیله نمایندگی های فعال تحت پوشش توزیع دارد.

natural mineral water

  • گفتگو با واحد پیشکسوت

    مصاحبه نشریه صنعت غذای سبز با آقای حاج حسین قائدی بنیان گذار کارخانه آب معدنی ویوانت ( واحد پیشکسوت) - برای مشاهده متن کامل خبر به قسمت اخبار و مقالات سایت مراجعه فرمایید

  • ادعای نادرست بروز سنگ کلیه در اثر مصرف طولانی مدت آب معدنی

    در مطالعات و تحقیقات انجام شده بر روی افراد در مناطقی که از رژیم آب سخت برخوردار بوده اند هیچ رابطه معنی داری میان مصرف آب سخت (آب با املاح معدنی بالا) و بروز سنگ کلیه یافت نشده است و جالب آنکه رابطه معنی داری میان عدم دریافت منیزیم کافی از طریق آب و بروز سنگ کلیه حاصل شده است. به عبارت دیگر کمبود منیزیم در آب موجب افزایش احتمال بروز سنگ کلیه میگردد . قابل ذکر است در کسانی که به اندازه ای آّب مینوشند که حداقل 2.5 لیتر ادرار در 24 ساعت داشته باشند، میتوان امیدوار بود که کمتر به عارضه سنگ کلیه دچار شوند.

We Love Our Clients

آدرس دفتر مرکزی: فارس شیراز خیابان عفیف آباد، ساختمان اداری حافظ، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 36266146 71 98 +       نمابـر: 36278457 71 98 +

Ads@Vivante.ir       Sales@Vivante.ir       Info@Vivante.ir

آدرس کارخانه : 22 کیلومتری جاده سپیدان یاسوج – روبروی تنگ تیزاب

تمام حقوق برای شرکت ویوانت محفوظ می باشد

|